O AKADEMII TOP

Akademia TOP została stworzona dla dzieci od 6-roku życia i rodziców z pasją, a także dla tych, którzy dopiero jej poszukują. Działamy z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności, ale też nauczyć się czegoś nowego. Inspirują nas rodzice i ich pociechy, które kochają sport i pragną przeżyć własną piłkarską przygodę. Istniejemy dla tych, którzy wraz z przyjaciółmi chcą spełniać marzenia i osiągać cele - NIE TRZEBA ZMIENIAĆ KLUBU - SZKOLIMY PIŁKARZY, A NIE DRUŻYNY.

Piłka nożna rozpala wyobraźnię i rozgrzewa emocje ludzi na całym świecie. Uczy nie tylko wytrwałości i konsekwencji, ale także dobrej komunikacji i wspierania kolegów z zespołu. Wpływa pozytywnie na rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. Wyzwala współzawodnictwo, ale także pokazuje korzyści płynące ze współpracy. Nasze treningi kształcą postawę i umiejętności potrzebne nie tylko na boisku, ale także w życiu.

Aktywne dziecko to zdrowy dorosły!

AKADEMIA TOP to przede wszystkim

• mądra zabawa i piłkarska przygoda

• indywidualne zajęcia w tym także treningi bramkarskie

• harmonijny rozwój psychofizyczny dziecka

• wykwalifikowana kadra trenerska programy treningowe dostosowane do grup wiekowych

• treningi indywidualne dla 1, 2, 3 lub maksymalnie grupa 4-5 osób

• zgrupowania piłkarskie i obozy sportowe

• półkolonie piłkarsko-językowe

• treningi przez okrągły rok

Nasza filozofia

• Podział na grupy wiekowe z planem treningowym 2002-2004 2005/2006 - 2007/2008 - 2009/2010

• każdemu zawodnikowi dajemy szansę na piękną przygodę z piłką nożną i zrównoważony rozwój pod okiem trenera

• nauczanie techniki i taktyki

• budowanie świadomości i sportowej postawy opartej na poszanowaniu wartości i etyki

• kształtowanie pozytywnego nastawienia w życiu i w grze oraz poszukiwanie wewnętrznej motywacji

• zapewnienie profesjonalne i najwyższej klasy zaplecze trenerskie

• zabawa ważniejsza niż wynik - postęp ważniejszy niż presja

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
db33cfe08eaa594c758f35930d246d7925ac2a01
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera